Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 09:57
 
Çıldırlılar Prof.Dr.Ramazan Korkmaz'a Sahip Çıktı
Çıldır Dernekler Federasyonu Ardahan Üniversitesi Kurucu Rektörü Sayın Prof .Dr. Ramazan KORKMAZ'ı makamında Ardahan Üniversitesine yapmış olduğu hizmetlerinden ötürü bir teşekkür plaketi sundular.
Kai-V-Der. Haberi
Çıldırlılar Prof.Dr.Ramazan Korkmaz'a Sahip Çıktı

Çıldır Dernekler Federasyonu Ardahan Üniversitesi Kurucu  Rektörü Sayın Prof .Dr. Ramazan KORKMAZ'ı makamında  Ardahan Üniversitesine yapmış olduğu hizmetlerinden ötürü bir teşekkür plaketi sundular.

ÇILDIR-FED başkanı Kemal ŞİMŞİR ve Federasyona bağlı köy dernek başkanları Prof. Dr. Ramazan Korkmaz hocaya Ardahan'a ve Ardahan Üniversitesine yapmış olduğu hizmetleri adına bir teşekkür plaketi sundular.

Burada kısa bir konuşma yapan ÇILDIR-FED başkanı Kemal Şimşir amaçlarının Ardahan'a ve Ardahan üniversitesine yapmış olduğu hizmetlerini takdir ettiklerini ve kendisi hakkında son günlerde bir basın organında çıkan haksız bir karalamaya yönelik şikayet konusunu da şiddetle kınadıklarını belirtti.

Prof. Dr. Ramazan KORKMAZ’ın İstanbul Kartal'da bulunan KUNİB (Kafkasya üniversiteleri birliği) makam ofisinde bir araya gelen  heyet adına konuşan Başkan Kemal ŞİMŞİR hocam biz Ardahan'a ve Çıldıra'a bağlı sivil toplum örgütleri ve dernekler olarak sizin memleketimize ve üniversitemize yapmış olduğunuz hizmetlerin farkındayız sizi her zaman takdir ediyoruz STK lar ve dernekler olarak bunun farkındayız ve her zaman yanınızdayız size karşı yürütülmek istenen karalama ve haksız eleştirileri şiddetle kınıyoruz dedi.

KORKMAZ TEŞEKÜR ETTİ

Prof.Dr. Ramazan KORKMAZ ise Çıldır derneklerinin kendisi hakkındaki bu olumlu düşüncelerinden ayrıca sunmuş oldukları çok anlamlı plaketten dolayı teşekkür etti.

Prof. Dr. Ramazan Korkmaz benim amacım memleketimize hizmettetir ayrıca kurulmasında çok büyük emek sarfettiğim Ardahan üniversitesinin toplumca takdir görmesi ve STK lar aracılığı ile bu durumun dile getirilmesinin kendisini çok memnun ettiğini belirtirken ben elimden geldiğince Ardahan üniversitesinin bana daha önce gösterilen bataklık alanda kurulmasına karşı çıktım şimdiki üniversite yerinin tahsisi için çok çaba sarfettim. Şimdi bu durum bazı kişilerin kendi menfaatlerine ters düşmüş olmuş olabilir bu konuda bana karşı karalama kampanyası yürütmüş olabilirler lakin benim çabalarımın ne kadar doğru olduğu derneklerimizin ve Ardahan halkının bana bu konudaki olumlu yaklaşımlarından belli oluyor dedi.Tüm derneklere ve STK’lara teşekkür eden Prof. Dr. Ramazan Korkmaz bu olumlu düşüncelerin kendisini ileriki çalışmalarında fazlası ile motive ettiğini belirtti.

Burhan GÖRKEN/İstanbul/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çıldırlılar, Prof.Dr.Ramazan, Korkmaz'a, Sahip, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı